Zumba dla dzieci autystycznych, z zespołem Aspergera i Downa

ZUMBA DLA DZIECI AUTYSTYCZNYCH, Z ZESPOŁEM ASPERGERA I DOWNA

Jako jedyni w Toruniu prowadzimy zajęcia zumby dla dzieci autystycznych, z zespołem Aspergera i zespołem Downa.

Do końca roku zajęcia darmowe, dofinansowane przez Urząd Miasta Torunia Wydział Zdrowia i Polityki Społecznej.

Terapia tańcem pozytywnie wpływa na poprawę relacji z otoczeniem, w tym również z osobami bliskimi. W zajęciach dzieci będą uczestniczyły razem z rodzicami. Jest to bardzo istotne szczególnie w przypadku dzieci autystycznych. 

Grupą odbiorców będą dzieci z Torunia, dotknięte Autyzmem, Zespołem Aspergera i zespołem Downa w wieku od 6 do 17 lat wraz z rodzicem dla którego to też wspaniała zabawa i wskazany ruch.

Zajęcia prowadzi wykwalifikowany instruktor.

Zajęcia odbywać się będą przez prawie cały rok, z przerwą wakacyjną w miesiącach lipiec/sierpień 1 razy w tygodniu, zawsze w piątki godz. 16.00

Zapraszamy do Naszego Fitness Klubu TKKF, ul. Wojska Polskiego 43/45

Zapisy telefoniczne 518 640 702 lub 56/62-10-028 

Ilość miejsc ograniczona.

Jola

Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Fitness - nowoczesne formy gimnastyki oraz Hatha Joga. Pasjonatka zajęć wzmacniających i prozdrowotnych. W fitness klubie prowadzi zajęcia Gimnastyka 50+ oraz Pilates .

Kamila

Z aktywnością fizyczną związana od najmłodszych lat, jako członek zespołów tańca nowoczesnego. Założyciel i choreograf zespołu tańca nowoczesnego działającego przy UMK. Instruktor fitness nowoczesne formy gimnastyki od 2011. Z Zumbą związana od 2012 roku.

Ania

Doktor nauk biologicznych. Z zamiłowania jest pasjonatką jogi i innych form aktywności w zakresie body and mind. Jest Instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalnością Hatha Joga. Na swoich zajęciach podkreśla ścisły związek pomiędzy oddechem, ruchem i bezpieczną praktyką.

Wioletta

Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness – nowoczesne formy gimnastyki, instruktor pilates, aqua aerobic oraz hatha joga. Posiada tytuł technika odnowy biologicznej. Pasjonatka zdrowego trybu życiu oraz wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej.

Aga

Absolwentka biologii na UMK w Toruniu, instruktorka rekreacji ruchowej fitness, profilaktyka zdrowotna 50+ oraz aqua fitness. Pasjonatka zajęć na stepie, wzmacniających i prozdrowotnych. W fitness klubie prowadzi zajęcia: step, bpu oraz gimnastyka 50+.

Krzysztof

Ćwiczeniami opartymi na jodze zajmuję się od końca lat siedemdziesiątych . Bazuję na ćwiczeniach pochodzących z różnych szkół jogi, szukając tych najbardziej przystępnych a jednocześnie efektywnie pracujących z ciałem.

Regina

Absolwentka AWF – Poznań, na kierunku wychowania fizycznego. Absolwentka Studiów Podyplomowych w Poznaniu - specjalistka form tanecznych i gimnastycznych przy muzyce. Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością Fitness-Jogging.

komsz logo www 350x87px logo fitness TKKF logo 350x81px

W naszym Klubie szkolimy instruktorów rekreacji ruchowej i instruktorów sportu - fitness, hatha joga, samoobrona, itp..

Szczególy na stronie: www.maraton.pl