Rytm, muzyka, taniec

Dzięki finansowemu wsparciu Urzędu Miasta Torunia Wydział Sportu i Rekreacji proponujemy przywitanie wiosennych dni na zajęciach rekreacyjno – ruchowych pt. „Rytm, muzyka, taniec”

To zajęcia przeznaczone  dla osób, które mają poczucie rytmu, lubią dobrą zabawę przy muzyce i chcą nauczyć się m.in. podstawowych kroków tanecznych. Ruch przy muzyce jest ulubioną formą zajęć dla większości, ponieważ pozwala odreagować napięcia, daje możliwość radosnego i spontanicznego „wyżycia się”. Ruch przy muzyce jest gimnastyką ciała poprawiającą kondycję i samopoczucie. Ćwiczenia przy muzyce rozwijają nie tylko refleks, spostrzegawczość, pamięć, ale poprzez odpowiednie działania kształtują osobowość. Tematyką zajęć będzie praca nad rytmem, tempem i koordynacja ruchową. Poznamy małe formy taneczne i elementy tańców towarzyskich. Celem zajęć będzie rozwijanie umiejętności służących zachowaniu zdrowia, profilaktyki przy schorzeniach, stwarzanie możliwości wyżycia emocjonalnego, odprężenia i radości z ruchu.

Zajęcia poprowadzi przeszkolony instruktor rekreacji ruchowej, instruktor tańca.

Na wiosnę chcemy mieszkańcom Torunia jeszcze bardziej umilić te coraz bardziej słoneczne dni.

Zajęcia odbywać się będą przez prawie dwa miesiące.

Od 07 maja do 30 czerwca 2 razy w tygodniu: wtorek i czwartek godz. 10.00-11.00.

odpłatność za cały program 50zł

Zapraszamy do Naszego Klubu

 

Zgłoszenia i zapisy:

tel. 56/62-10-028 lub 518 640 702

Ilość miejsc ograniczona.

Jola

Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Fitness - nowoczesne formy gimnastyki oraz Hatha Joga. Pasjonatka zajęć wzmacniających i prozdrowotnych. W fitness klubie prowadzi zajęcia Gimnastyka 50+ oraz Pilates .

Kamila

Z aktywnością fizyczną związana od najmłodszych lat, jako członek zespołów tańca nowoczesnego. Założyciel i choreograf zespołu tańca nowoczesnego działającego przy UMK. Instruktor fitness nowoczesne formy gimnastyki od 2011. Z Zumbą związana od 2012 roku.

Ania

Doktor nauk biologicznych. Z zamiłowania jest pasjonatką jogi i innych form aktywności w zakresie body and mind. Jest Instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalnością Hatha Joga. Na swoich zajęciach podkreśla ścisły związek pomiędzy oddechem, ruchem i bezpieczną praktyką.

Wioletta

Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness – nowoczesne formy gimnastyki, instruktor pilates, aqua aerobic oraz hatha joga. Posiada tytuł technika odnowy biologicznej. Pasjonatka zdrowego trybu życiu oraz wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej.

Aga

Absolwentka biologii na UMK w Toruniu, instruktorka rekreacji ruchowej fitness, profilaktyka zdrowotna 50+ oraz aqua fitness. Pasjonatka zajęć na stepie, wzmacniających i prozdrowotnych. W fitness klubie prowadzi zajęcia: step, bpu oraz gimnastyka 50+.

Krzysztof

Ćwiczeniami opartymi na jodze zajmuję się od końca lat siedemdziesiątych . Bazuję na ćwiczeniach pochodzących z różnych szkół jogi, szukając tych najbardziej przystępnych a jednocześnie efektywnie pracujących z ciałem.

Regina

Absolwentka AWF – Poznań, na kierunku wychowania fizycznego. Absolwentka Studiów Podyplomowych w Poznaniu - specjalistka form tanecznych i gimnastycznych przy muzyce. Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością Fitness-Jogging.

komsz logo www 350x87px logo fitness TKKF logo 350x81px

W naszym Klubie szkolimy instruktorów rekreacji ruchowej i instruktorów sportu - fitness, hatha joga, samoobrona, itp..

Szczególy na stronie: www.maraton.pl